تاریخچه و معرفی شرکت

معرفی و تاریخچه شرکت پخش شیمی درمان اوسینا:

در  دی ماه 1394 به صورت یک شرکت خصوصی و به عنوان پخش اختصاصی هلدینگ آژند  تاسیس شد و ضمن اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو فعالیت رسمی خود را در زمینه  پخش محصولات و مکمل های دارویی آغاز نمود.

شعب شرکت پخش شیمی درمان اوسینا:

 در حال حاضر شرکت پخش اوسینا با 6 شعبه فعال و 6 نماینده استانی، حدودا تمامی داروخانه ها در 31 استان کشور را به طور منظم تحت پوشش قرار داده و انبار های این شرکت بر اساس استانداردها و الزامات قانونی مورد تایید معاونت غذا و دارو قرار گرفته اند .

لجستیک توزیع پخش شیمی درمان اوسینا:

شرکت پخش اوسینا با دارا بودن چند دستگاه واحد کامیونت مجهز جهت توزیع محصولات اقدام کرده است.

لذا سیستم توزیع در شرکت پخش اوسینا به گونه ای طراحی شده است که ارسال و تحویل محصولات به مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن انجام گردد.

تامین کنندگان پخش شیمی درمان اوسینا:

شرکت پخش اوسینا با تکمیل زنجیره تامین، افتخار همکاری با بیش از 50 تامین کننده معتبر را داشته که مجموعاً با تعداد بیش از 2000 قلم محصول خود، تاثیر بسزایی در تنوع سبد محصولات این شرکت دارد.

گروه آژند دارو که از شرکت های :

*صنایع شیمیایی ارسطو

* دارو سازی آوه سینا

* و شیمی درمان اندیشه تشکیل شده است.

و همچنین هلدینگ زاگرس دارو که متشکل از شرکت های :

* زاگرس دارو پارسیان

* نوشا فارمد ایرانیان

* و آپادانا دارو می باشد نیز دوسهامدار مهم این شرکت هستند

تامین کنندگان در کنار مشتریان از جمله مهمترین ذینفعان و شرکای تجاری شرکت شناخته می شوند و لذا همواره تلاش شده است که ضمن برقراری رابطه تجاری مناسب نسبت به ایجاد پیوندی استراتژیک جهت رفع نیازهای دارویی کشور به صورت مشترک اقدام شود. شایان ذکر است که بیش از 80 درصد فروش و گردش کالایی شرکت پخش شیمی درمان اوسینا از محصولات تولید داخل می باشد که خود نشان دهنده تمرکز و توجه این شرکت به مقوله اشتغال زایی و فروش محصولات تولید داخل است.

سرمایه های انسانی شرکت پخش شیمی درمان اوسینا:

هم اکنون قریب به 320 نفر پرسنل متخصص در شرکت پخش اوسینا مشغول به فعالیت می باشند ، همچنین این شرکت با جذب نیروهای جوان و متخصص تضمین کننده تداوم فعالیت سازمان در آینده و افزایش بهره وری در سطح شرکت می باشد .